Анега реконструюватиме очисні споруди у Слов’янську

21 вересня 2012 р. КП "Слов’янське управління капітального будівництва" Слов’янської міськради з дозволу голови комітету конкурсних торгів Ігоря Шаповалова уклало угоду на 5,90 млн грн з ПП "Анега" на реконструкцію міських очисних споруд.

За інформацією сайу "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки статутний капітал фірми-переможниці становив всього 3 тис грн, а сама вона імовірно була пов’язаною з представниками місцевого керівництва ЖКГ. Як зазначають журналісти, засновником і керівником ТОВ "Анега" на момент тендеру був Олександр Сайко. Підприємство тоді також було співзасновником ТОВ "Водремсервіс" разом з Дмитром Олександровичем Сайком, Євгеном Олександровичем Спільчаком та Євгеном Олександровичем Рогановим. За інформацією журналістів, на момент тендеру Спільчак Олександр Іванович був депутатом Краматорської міськради, очільником КП "Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них" і головним інженером ТОВ "Краматорськводоканал", а Роганов Олександр Петрович був очільником ТОВ "Краматорськводоканал".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Лесі Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. В. о. прокурора Донецької обл. В.Коршиков відповів, що угоду було було укладено з порушеннями: після розкриття конкурсних пропозицій документи єдиного конкурента "Анеги" визнали невідповідними, але тендер не скасували. У зв’язку з цим прокуратура підготувала позов про визнання результатів тендеру недійсними і спрямовала листа до територіального відділення АМКУ для постановки питання про притягнення учасників комітету конкурсних торгів КП "Слов’янське управління капітального будівництва" до адміністративної відповідальності.

Повʼязані особи

Шаповалов
Ігор Володимирович
  • голова комітету з конкурсних торгів КП «Слов’янське управління капітального будівництва» Слов’янської міськради
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 30696447