Феофанія переплачує Тисінвесту за постільну білизну і одяг

15 серпня 2013 р. клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами з дозволу голови тендерного комітету (заступника головного лікаря з медичної частини) Андрія Строканя уклала угоду на 998 тис грн з ТОВ "Тисінвест" на закупівлю робочого одягу, а також ще одну угоду на 371 тис грн з ТОВ "Тисінвест" на закупівлю постільної білизни.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендери були сумнівними, оскільки заявку ТОВ "Домікус" з у півтора рази нижчими цінами (на тендер з постільної білизни) відхилили через застарілу довідку про відсутність заборгованості перед ДПІ, а єдиним допущеним конкурентом виступила ще одна тисменецька фірма – ТОВ «Мебтис». Керівником "Тисінвесту" з 19 липня 2011 р. в Єдиному державному реєстрі зазначений Михайло Гордий.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Начальник ДФІ в м. Києві Олександр Карабанов у відповідь повідомив, що порушень під час здійснення державних закупівель знайдено не було.

Повʼязані особи

Строкань
Андрій Миколайович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник головного лікаря з медичної частини клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами
  • Кількість справ: 1