Чико-Юг і ФОП Соценко узгодили дії на харчовому тендері в Криму

9 січня 2013 р. Районний відділ освіти Сімферопольської райдержадміністрації АР Крим з дозволу Олени Бескровної (головного бухгалтера) уклав угоду на 8,8 млн грн із ПП "Чико-Юг" на обслуговування шкільних їдалень.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки статутний капітал фірми-переможниці складав усього 100 грн, а дешевшу на 22% пропозицію ТОВ "Алва" відхилили через нібито неналежно оформлені документи. Також було встановлено, що ПП "Чико-Юг" був пов’язаний з іншим учасником тендеру ФОП Соценко В.А. (до складу своєї пропозиції  ПП "Чико-Юг" вніс відомості про працівників ФОП Соценка). За інформацією журналістів, на момент тендеру засновником і керівником ПП "Чико-ЮГ" був Микола Ткаченко.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. АМКУ визнав ПП "Чико-Юг" і ФОП Соценко В.А. винними у вчиненні узгоджених антиконкурентних дій і оштрафував учасників торгів на 34 тис грн і на 17 тис грн відповідно. Сімферопольська об’єднана ДФІУ в АРК і ДФІУ в АРК за результатами перевірок повідомили, що пропозиції ПП "Чико-Юг" та ТОВ "Алва" були оформлені з порушеннями і комітет з конкурсних торгів мав їх відхилити. Слідче Управлінням ГУ МВС України в АР Крим за результатами перевірок ДФІУ внесло матеріали до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  ч. 2 ст. 367 ККУ (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Повʼязані особи

Ткаченко
Микола Валерійович
  • засновник і керівник (з 15 листопада 2011 р.) ПП "Чико-Юг"
  • Кількість справ: 1
Бескровна
Олена Михайлівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, головний бухгалтер Районного відділу освіти Сімферопольської райдержадміністрації АР Крим
  • Кількість справ: 1