Коммунтранс ремонтує дороги Горлівки

11 вересня 2013 р. Департамент житлово-комунального будівництва Горлівської міськради Донецької області за згодою голови тендерної комісії Ігоря Горбатова (начальника управління ЖКГ міської ради) уклав угоду на 531 тис грн із ПАТ "Коммунтранс" на поточний ремонт доріг міста.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки найдешевшу з трьох поданих пропозицій відхилили з невідомих причин, а також тому, що одна з фірм-учасниць – ТОВ "Українськшляхбуд" – була заснована "Коммунтрансом". Як повідомляють журналісти, на момент тендеру ПАТ "Коммунтранс" належали 75% статутного капіталу ТОВ "Українськшляхбуд", а директором фірми був Віктор Удальцов, який очолював "Коммунтранс" у 2010-2011 рр. і був там головним інженеромДиректором "Коммунтрансу" на момент тендеру був Олександр Косик.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Голова ДФІ Петро Андрєєв у відповідь повідомив, що пов’язаності між "Комунтрансом" і ТОВ "Українськшляхбуд" виявлено не було, бо 75% ТОВ "Українськшляхбуд" на момент перевірки належало ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Шахтаснаб", а не "Коммунтрансу". Також у ДФІ зазначили, що найдешевшу пропозицію відхилили через невідповідність кошторисної документації дефектним актам і відмовою фірми-учасниці від власної пропозиції.

Повʼязані особи

Горбатов
Ігор Євгенович
  • голова комітету з конкурсних торгів, Департамент житлово-комунального господарства Горлівської міськради Донецької області
  • Кількість справ: 1
Косик
Олександр Іванович
  • директор ПрАТ "Коммунтранс"
  • Кількість справ: 1
Удальцов
Віктор Федорович
  • директор ТОВ "Українськшляхбуд", екс-директор ПрАТ "Коммунтранс"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи