Дві фірми регулярно розігрують тендери на ремонт доріг Хмельниччини

25 вересня 2013 р. Служба автомобільних доріг у Хмельницькій обл. з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області) Станіслава Вінського уклала низку угод на поточний ремонт доріг в області на суму 84,89 млн грн з фірмами ПП "Аграрна компанія 2004" (38,14 млн грн) і ПАТ "Південьзахідшляхбуд" (46,75 млн грн).

Зазначені фірми були єдиними конкурентами і, за інформацією "Наших грошей", протягом кількох років регулярно в парі розігрували тендери на дорогах Хмельниччини (на загальну суму понад 130 млн грн). Як зазначають журналісти, власниками "Аграрної компанії 2004" на момент тендеру були Володимир Лабазюк і ТОВ "Група компаній "Вітагро", засноване позафракційним народним депутатом VII скликання Сергієм Лабазюком (188-й мажоритарний округ), колишнім депутатом Хмельницької облради від Народної партії Литвина. Загалом у 2009-2013 рр. "Аграрна компанія 2004" виграла тендерів на загальну суму 187,35 млн грн, усі в Хмельницькій області. За даними SMIDA, керівником "ПЗШБ" на момент тендеру був Ігор Лисий. За 2009-2013 рр. "ПЗШБ" виграло тендерів на 3,2 млрд грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Віктора Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Після ряду звернень ДФІУ з’ясувала, що порушення мали місце, але договір розірвати не вдалося, оскільки час його виконання на той момент вже сплив. С.Вінського було оштрафовано і притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Повʼязані особи

Вінський
Станіслав Вікентійович
  • Перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області
  • Кількість справ: 2
Лабазюк
Сергій Петрович
  • народний депутат Верховної Ради України VIII,IX скликань
  • Кількість справ: 6
Лисий
Ігор Петрович
  • генеральний директор ПАТ "Південьзахідшляхбуд"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 03449841
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38100077