Укрзалізничпостач купує запчастини в ЕК Зеніт

11 квітня 2014 р. ДП "Укрзалізничпостач" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника директора підприємства) В’ячеслава Нелюбова уклало низку угод на 19,07 млн грн з ТОВ "Електротехнічна компанія "Зеніт" на постачання запчастин.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки єдині дві допущені до торгів фірми можуть бути пов’язаними між собою. За інформацією журналістів, фірма-переможець ТОВ "Електротехнічна компанія "Зеніт" Світлани Грушко  та її єдиний конкурент ТОВ "Локомотив" Леоніда Колосова  тривалий час були зареєстровані  за однією адресою зі спільним телефоном. Більше того, раніше ці дві фірми вже виступали єдиними конкурентами на тендерах ДП "Укрзалізничпостач", вигравши замовлень на 6,38 млн грн і на 7,55 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав матеріали до контролюючих органів. МЕРТ в особі заступника директора департаменту державних закупівель та державного замовлення Лілії Дудник повідомило, що перевірка виявила окремі невідповідності в конкурсній документації, але у зв’язку з ними були лише винесені зауваження.

Повʼязані особи

Нелюбов
Вʼячеслав Вікторович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник директора ДП "Укрзалізничпостач"
  • Кількість справ: 5
Колосов
Леонід Борисович
  • засновник і керівник ТОВ «Локомотив»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 36282626