Тюремники розіграли 17 мільйонів на житло між Емілем та Ромео

12 вересня 2012 року управління капітального будівництва та розвитку Державної пенітенціарної служби України (ДПСУ) з дозволу заступника начальника управління, начальника планово-договірного відділу Володимира Ярмака уклало угоду на 17,04 млн грн із ПАТ "Куряжський домобудівельний комплекс" на будівельні роботи.

За інформацією сайту “Наші гроші”, тендер є сумнівним, оскільки було виявлено пов’язаність між учасниками конкурсних торгів. Крім фірми-переможниці у тендері брало участь ТОВ “ЛТ”. За інформацією журналістів, на момент тендеру обидві фірми були зареєстровані за однією адресою. Засновником ПАТ "Куряжський домобудівельний комплекс" був депутат Харківської облради від Партії Регіонів Еміль Тер-Степанян, а ТОВ “ЛТ” — Ромео Алексанян, заступник гендиректора ПАТ "Куряжський ДБК". В період з 2010 по 2012 рр. ПАТ “Куряжський домобудівельний комплекс” отримав підрядів на 69,53 млн грн, усі в Харківській області.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Прокурор Харківської області Тюрін відповів, що в ході перевірки у діях держслужбовців порушень законодавста не виявлено.

Голова генерал-лейтенант внутрішньої служби ДПСУ Лісіцков повідомив, що після опрацювання членами комітету з конкурсних торгів наданих матеріалів встановлено, що Ромео Алексанян та Армен Алексанян не є пов’язаними особами.

Повʼязані особи

Ярмак
Володимир Михайлович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника управління, начальник планово-договірного відділу
  • Кількість справ: 1
Алексанян
Ромео Аркадійович
  • засновник ТОВ "ЛТ", заступник гендиректора ПАТ "Куряжський ДБК"
  • Кількість справ: 1
Тер-Степанян
Еміль Емільович
  • засновник ПАТ "Куряжський домобудівельний комплекс", депутат Харківської облради від Партії регіонів
  • Кількість справ: 1