Незаконне будівництво у рівненському парку

За інформацією сайту 4vlada.com, у 2008-му році трохи більше 8 соток землі Пагорба Слави на сесії міської ради було передано в оренду фірмі “Офіс-дизайн”.

За інформацією сайту “Український тиждень”, працівники обласної держекоінспекції зафіксувалина місці будівництва вирубку  69 дерев, що завдало збитків на 109 тис. грн.

За інформацією сайту ogo.ua, 17 липня 2014 року Вищий господарський суд України розірвав договір оренди земельної ділянки між Рівненською міською радою та ППФ “Офіс-Дизайн” із статутним фондом 1000 грн.

4 серпня 2014 року Рівненський окружний адміністративний суд прийняв ухвалу, в якій зазначив про законність рішень Рівненської міськради “Про заборону структурам Виконавчого комітету Рівненської міської ради надавати вихідні дані на будівництво об'єктів нерухомого майна в зоні природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк Дружби) для розробки проектів” та “Про впровадження мораторію на забудову зони природних ландшафтів, обмеженої вулицями Київська і Костромська (парк Дружби)”.

За інформацією сайту “Український тиждень”, Рівненський міськвідділ управління МВС проводить досудове розслідування за фактом самовільного будівництва на незаконно зайнятій ділянці на території пагорбу Слави.

Повʼязані особи

Ільчук
Андрій Андрійович
  • співвласник ПП-фірма ''Офіс-дизайн''
  • Кількість справ: 1
Ботвінчук
Максим Андрійович
  • співвласник та керівник ПП-фірма ''Офіс-дизайн''
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи