“Донецькоблгаз” купило лічильники у фірм з спільним керівником

За інформацією сайту “Наші гроші”, 1 лютого 2013 р. ПАТ “Донецькоблгаз” з дозволу першого заступника голови правління Юрія Санжури уклало угоду на 20,51 млн грн з ТОВ “Обрій” на придбання 55 тис мембранних лічильників газу.

Тендер є сумнівним, оскільки у звіті не було вказано ціни на окремі види лічильників та виявлено пов'язаність учасників тендеру. Єдиним конкурентом фірми-переможниці було ТОВ “Айтрон-Укргаз метерс компані”. На момент тендеру обидві фірми були зареєстровані за однією адресою. Засновниками ТОВ “Обрій” були низка фізичних осіб, серед яких Олексій Олександрович Іванушкін. Його батько Олександр Іванович Іванушкін, як повідомляють “Наші гроші”, станом на 2012 р. був керівником ДП “Айтрон Україна” — фірми-співвласниці ТОВ “Айтрон-Укргаз метерс компані”.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. В.о. голови АМКУ Бараш повідомив, що Донецьке територіальне відділення, яке здійснювало аналіз звернень, діяло в рамках закону і не виявило антиконкурентних домовленостей.

Голова ДФІУ Андрєєв відповів, що порушень чинного законодавства, які призвели б до збитків не встановлено, проте виявлено інші порушення, які дають підстави для можливого відхилення пропозицій конкурсних торгів, тому ДФІУ рекомендовала ПАТ “Донецькоблгаз” усунути ці порушення.

Повʼязані особи

Санжура
Юрій Пилипович
  • голова комітету з конкурсних торгів, перший заступник голови правління ПАТ "Донецькоблгаз"
  • Кількість справ: 1