Ремонт доріг Дніпропетровська мало виконати підприємство із скандальною репутацією

14 квітня 2015 року Департамент комунального господарства Дніпропетровської міськради  за дозволом голови комітету з конкурсних торгів, в.о. заступника міського голови Ігоря Дядічка уклав угоду з ТОВ “Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями “УПС” на надання послуг з поточного ремонту дорожнього покриття вартістю 68 млн грн.

За інформацією сайту Zabeba.li, угода є сумнівною, адже в документації конкурсних торгів не міститься технічного завдання чи будь-якої інформації про обсяг робіт і дороги, які мають ремонтуватись. Замовник пише, що потенційні учасники можуть звернутись за цією інформацією безпосередньо до нього. Окрім цього, за інформацією Центру протидії корупції, документація конкурсних торгів містить цікаву вимогу: в процедурі закупівлі можуть взяти участь лише суб’єкти господарювання, що мають від 5 років досвіду роботи з бюджетними установами.

Сам переможець торгів має скандальну репутацію. За повідомленням ЗМІ, керівник підприємства звинучувався в розкраданні бюджетних коштів. Засновником і керівником ТОВ “УПС” був Тарас Палій.

Центр продидії корупції за допомогою нардепа Соболєва передав викладені факти до контролюючих органів.

В.о Дніпропетровського міського голови Дядічко повідомив, що процедура закупівлі проведена в рамках закону.

В.о. Голови Держфінінспекції України Диба продовжив строк розгляду звернення, після чого повідомив, що перевірка зупинена для проведення зустрічної звірки. Держфінінспекція у Дніпропетровській області виявилась не згодна з Дядічком.

Заступник директора Департаменту контролю у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг ДФІ Гаврилова повідомила, що за результатами аналізу документів закупівлі, виявлено низку порушень. Зокрема, в документації дійсно були відсутні технічні характеристики предмету закупівлі, пропозиція ТОВ “Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями “УПС” не відповідала вимогам документації конкурсних торгів, не підтверджено в повній мірі наявність орендованої техніки, відсутність простроченої заборгованості за кредитами. Також ДФІ підтвердила дискримінаційність вимог документації торгів щодо досвіду роботи з бюджетними організаціями.

Повʼязані особи

Дядічко
Ігор Анатолійович
  • керівник Департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради
  • Кількість справ: 2
Палій
Тарас Миколайович
  • засновник ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями "УПС"
  • Кількість справ: 5