Мінекономрозвитку та Держфінінспекція знайшли пов’язаність осіб в тендері на 68 млн.

За інформацією сайту “Наші гроші”, 3 вересня 2013 р. ОКП “Донецьктеплокомуненерго” уклало угоду на 68,03 млн грн із ТОВ “Інтегрований енергетичний комплекс” на придбання 59,9 тонн вугілля.

Тендер є сумнівним, оскільки було виявлено пов’язаність між учасниками тендерних торгів. Єдиним допущеним до тендеру конкурентом було ТОВ “Нортекс”. За інформацією журналістів, на момент тендеру засновниками як фірми-переможниці, так і фірми-конкурентки були Вадим Піскора та Григорій Троян.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Чумака передав викладені факти до контролюючих органів.

Голова ДФІУ Андрєєв відповів, що за результатами перевірки було виявлено ряд порушень та пов’язаність учасників тендерних торгів, на підставі чого були складені протоколи про адміністративні правопорушення та поінформована прокуратура Донецької області.

В.о. голови Донецьго облтервідділення АМКУ Багатюк повідомив, що у депутатському зверненні відсутня інформація, що свідчить про наявність домовленостей.

Директор департаменту держзакупівель та держзамовлення Мінекономрозвитку і торгівлі України Рубан у висновку про здійснення моніторингу відповів, що було виявлено ряд порушень та пов’язаність осіб між ТОВ “Інтергований енергетичний комплекс” та ТОВ “Нортекс”, і рекомендував провести нову процедуру закупівлі.

Прокурор Донецької області Сюсяйло повідомив, що порушення ЗУ “Про здійснення держзакупівель” не відносяться до компетенції АМКУ, проігнорувавши висновок Мінекономрозвитку і торгівлі України.

В.о.голови АМКУ Бараш повідомив, що Донецьке облтервідділення діяло в рамках закону та антиконкурентних домовленостей не виявило.

В.о. голови АМКУ Бараш відповів, в що в Донецького облтервідділення були відсутні законні підстави здійснювати юридичну оцінку дій учасників та замовників процедур закупівлі.

Повʼязані особи

Піскора
Вадим Олексійович
  • співзасновник ТОВ "Нортекс" і ТОВ “Інтегрований енергетичний комплекс”
  • Кількість справ: 1
Троян
Григорій Олексійович
  • співзасновник ТОВ "Нортекс" і ТОВ “Інтегрований енергетичний комплекс”
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 21985052