Фірма сина продала вдвічі дорожчий томограф підприємству батька

За інформацією сайту “Наші гроші”, який посилається на розслідування газети “Експрес”, 14 жовтня 2008 року Львівський обласний клінічний діагностичний центр (ЛОКДЦ) з дозволу голови тендерного комітету Михайла Гички уклав угоду на 18,6 млн грн з ТОВ “Львівбудмакс” на закупівлю медичного обладнання.

Тендер є сумнівним, оскільки серед закупленого обладнання був комп’ютерний томограф за ціною в 10,057 млн грн, що вдвічі дорожче від його початкової вартості. За інформацією журналістів, раніше той же томограф придбала фірма – ТОВ “Оздоровчий центр “Медичний Львів” вдвічі дешевше - за 5,7 млн грн. Засновник фірми — син Михайла Гички Назарій.

ТОВ “ОЦ “Медичний Львів” продав томограф ТОВ “Олімпус К”, яке продало його ТОВ “Передзвін” за 10 млн грн. А “Передзвін” продав томограф “Львівбудмаксу”.

ТОВ “Львівбудмакс” у судовому порядку домоглось визнання недійсним пункту договору про зобов’язання перед Львівським обласним клінічним діагностичним центром здійснювати за власний рахунок сервісне обслуговування товару на термін не менше 10 років.

Повʼязані особи

Гичка
Назарій Михайлович
  • зять Богдана Дубневича, співзасновник ТОВ "Мисливське господарство "Вепр"
  • Кількість справ: 2
Гичка
Михайло Михайлович
  • голова тендерної комісії, керівник Львівського обласного клінічного діагностичного центру
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

комунальна організація
ЄДРПОУ 03078209
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35501447
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 25231752
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35347933
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33984026