Мільярд на утеплення шкіл та інтернатів з Кіотських грошей віддали Іванющенку, котрий не виконав роботи

За інформацією сайту “Наші гроші”, 14 червня 2012 року ДП “Держекоінвест” уклало низку угод з ТОВ “Содетель”, ТОВ “Антіс трейд”, ТОВ “Стройінвест 2007” на 1,22 млрд грн на капітальний ремонт шкіл, лікарень, дитячих садків та інтернатів. Гроші на це були виділені в рамках проекту цільових екологічних інвестицій (Кіотського протоколу).

На думку журналістів, торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”, що обумовлювалось необхідністю завершити внутрішні роботи до початку навчального року і повністю закінчити роботи до настання поганої погоди.

За інформацією програми "Слідство.Інфо", на багатьох об’єктах роботи не проводилися взагалі.

Засновником донецького ТОВ “Содетель” є Олег Кубіцький, засновником київського ТОВ “Антіс трейд” — Антон Тарасенко. Одеське ТОВ “Стройінвест 2007” зареєстровано на Юлію Чернецьку. Всіх їх журналісти назвали підставними особами.

В Луганску ТОВ "Содетель" передало роботи з утеплення своєму підряднику — ТОВ "Карпатибудінвест", котре належало народному депутатові Юрію Іванющенку.

Згідно реєстраційних даних, ТОВ "Содетель" заснував в 2002-му році донецький підприємець Віктор Мігдісов, друг Олександра Януковича.

ТОВ "Антіс трейд" протягом кількох років розміщувалася за адресою: Київ, Залізничне шосе 47. За цією ж адресою було зареєстроване ТОВ "Гормашснаб", керівник якої Андрій Остапко був відомий як менеджер Іванющенка.

Повʼязані особи

Іванющенко
Юрій Володимирович
  • народний депутат Верховної Ради VII скликання, член Партії регіонів, член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 35265175
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34389312
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36404613
ЄДРПОУ 32164528