Державні кадастровики програли тендер приватній фірмі свого керівника

За інформацією сайту "Наші гроші", 6 вересня 2012 року Виконавчий комітет Родниківської сільради Сімферопольського району АР Крим за дозволом голови комітету з конкурсних торгів, голови Родниківської сільради Петра Михайленка за результатами тендеру уклав угоду з ДП “Геоплан” ТОВ “ТПК-Групп” на інвентаризацію земель сільради вартістю 350 тис грн.

Тендер є сумнівним, оскільки існує зв’язок між учасниками тендеру. До складу засновників ТОВ “ТПК-Групп” входить Сергій Колосов, якого журналісти називають начальником управління організації землевпорядних, землеоціночних робіт, топографо-геодезичних і картографічних робіт Кримської філії державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”. Це держпідприємство також брало участь в тендері, запропонувавши більш високу ціну за свої послуги. З цієї ж причини програло і державне підприємство “Кримський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Лесі Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Прокурор АРК Павлов доручив головному управлінню МВС України в АРК провести перевірку викладених фактів, останнє за підписом начальника Слєпаньова повідомило, про відмову у відкриті кримінальної справи у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Повʼязані особи

Слєпаньов
Михайло Анатолійович
  • начальник головного управління МВС в АРК
  • Кількість справ: 1