Вантажівки в Одесі спрямовувалися через платний термінал

Одеська міська рада у лютому 2016 року обмежила рух вантажного транспорту по вулицям Чорноморського козацтва, Отамана Головатого, Церковній, Одарія. Відтак вантажівки мусили їхати в Одеський морський торговий порт лише через територію “Євротерміналу”.

За інформацією Слідство.інфо, ТОВ “Євротермінал”, встановило високі ціни на свої послуги. Вартість проїзду через термінал складала 230 грн. ($26). За оцінкою журналістів, держава втратила на користь приватної фірми щорічний потік на рівні 70 млн. гривень

За інформацією журналістів, 99% статутного фонду ТОВ “Євротермінал” належали кіпрській компанії Northington Holdings Ltd. Бенефіціарним власником цієї компанії був росіянин з британським паспортом Павєл Лісіцин. За інформацією журналістів, він пов’язаний з Олександром Ангертом та Олександром Жуковим, які звинувачувалися у незаконних поставках зброї. Журналісти стверджують, що мер Одеси Геннадій Труханов був охоронцем Мініна.

Її кінцевим власником була кіпрська юридична фірма Georgiades & Pelides LLC, яку в свою чергу заснували два кіпрських юристи — Маркос Георгіадіс та Фівос Пелідіс, що спеціалізуються на створенні офшорних фірм для СНД.

За інформацією журналістів “Наших грошей”, Антимонопольний комітет 9 лютого 2017 року прийняв рішення, яким визнав, що у діяльності “Євротерміналу” є ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомила уповноважена АМКУ Агія Загребельська.

Одеській міськраді було рекомендовано передбачити можливість заїзду вантажного автотранспорту на територію Одеського морського порту без споживання послуг ТОВ “Євротерминал”.

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None
орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 26597691