Державна митна служба і силові структури протягом чотирьох років робила закупки у пов’язаних фірм

За інформацією сайту “Наші гроші”, 20 серпня 2012 р. Державна митна служба з дозволу голови комітету з конкурсних торгів, начальника Департаменту розвитку митної інфраструктури та міжнародного співробітництва Ігоря Тимофєєва уклала угоду на 1,44 млн грн із ПрАТ “Астра Люкс” на придбання головних уборів.

Тендер є сумнівним, оскільки між учасниками конкурсних торгів було виявлено пов’язаність. Єдиним конкурентом фірми-переможниці було ТОВ “Формстиль”. Засновницею ПрАТ “Астра Люкс”, на момент тендеру, була Ольга Сергєєва, а ТОВ “Формстиль” — Ганна Кописова, станом на 02 листопада 2015 року — Ганна Туманова, але, за інформацією журналістів “Слідство.Інфо”, Кописова це дівоче прізвище Туманової. Також, Кописова і Сергєєва були одними з засновників ТОВ “Комунар-сервіс”. Сергєєва, своєю чергою, з 2009 року очолювала фракцію ПР у Солом’янській райраді Києва, з 2010 була заступником голови Громадської Ради при Соломянській райдержаадміністрації.

Одна з працівниць "Формстилю", розказала "Слідству.Інфо", що документацію “Формстилю” і “Астра Люкс” ведуть одні й ті ж люди, а самі підприємства нерідко виконують замовлення один одного. Детально про те, що 2009-го року у "Формстилю" змінився власник, написала газета "Носівські вісті". Новим власником місцеві журналісти у статті називають Ольгу Сергеєву. Згідно інформації, яку отримало "Слідство.Інфо", станом на 2009-й рік серед засновників фірми "Формстиль" фігурував Юрій Сергеєв, син Ольги Сергеєвої.

Загалом у 2012 році митна служба уклала низку угод загальною сумою 23,74 млн грн на придбання форменного одягу, з цієї суми 21,2 млн грн отримали фірми Сергєєвої та Кописової. За період з 2008 по 2012 рр. ПрАТ “Астра люкс” отримало підрядів на 205,4 млн грн на пошиття одягу для силових відомств, ТОВ “Формстиль” — на 42,17 млн грн.

Повʼязані особи

Тимофеєв
Ігор Володимирович
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник Департаменту розвитку митної інфраструктури та міжнародного співробітництва
  • Кількість справ: 1
Сергеєва
Ольга Олексіївна
  • засновниця ПрАТ “Астра Люкс”, співзасновниця ТОВ “Комунар-сервіс”, з 2009 очолювала фракцію ПР у Солом’янській райраді Києва, з 2010 була заступником голови Громадської Ради при Соломянській райдержаадміністрації.
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 19255777
ЄДРПОУ 31369534