Військова частина уклала договори за процедурою закупівлі “в одного учасника”

З 30 квітня по 23 травня 2014 р. військова частина 2428 Державної прикордонної служби України з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника центру технічного забезпечення систем зв’язку та автоматизації) Євгена Рогозіна уклала низку угод на загальну суму 13,39 млн грн із ПАТ “Тернопільський завод “Оріон” (5,11), ПАТ “Датагруп” (6,55), ПАТ “Банкомзв’язок” (1,73) на постачання комп’ютерної техніки, обладнання та послуг.

За інформацією сайту “Наші гроші”, тендери є сумнівними, оскільки всі вони були проведені за неконкурентною процедурою закупівлі “у одного учасника” через ситуацію, яка склалась на сході України.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Прокурор Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Війтєв повідомив, що за результатами перевірки порушень не виявлено, підстав для прокурорського реагування немає.

Повʼязані особи

Рогозін
Євген Петрович
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник центру технічного забезпечення систем зв’язку та автоматизації військової частини 2428 Державної прикордонної служби України
  • Кількість справ: 1