Укрбудівниця реконструюватиме спортивно-культурний комплекс за 15 мільйонів

17 червня 2014 р. Любимівська сільська рада Дніпропетровського району Дніпропетровської області з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (голови Любимівської сільської ради) Катерини Желяб’євої уклала угоду на 14,89 млн грн з ТОВ "Укрбудівниця" на реконструкцію будинку культури під районний спортивно-культурний комплекс.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки до конкурсу були допущені лише двоє учасників з найдорожчими пропозиціями (відхилені пропозиції були дешевшими від пропозиції переможця на 15-85%). За інформацією журналістів, і у 2008-2014 рр. фірма виграла тендерів на 23,51 млн грн (переважно від "Придніпровської залізниці"). Єдиний конкурент ТОВ "Будсервіс-Груп" раніше держзамовлень не вигравав.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Іляшенка передав викладені факти до контролюючих органів. Прокурор Дніпропетровської області Р.Федик поінформував, що не побачив підстав для прокурорського реагування. У той же час голова ДФІУ М.Гордієнко повідомив, що в ході перевірки були виявлені порушення (єдиний конкурент фірми-переможниці не подав фінансовий звіт за попередній рік, замовник уклав документацію не українською мовою), проте оскільки замовник зміг їх усунути, то підстав для притягнення до відповідальності членів тендерного комітету немає. Перевірка МЕРТ підтвердила інформацію про порушення, виявлену ДФІУ.

Повʼязані особи

Желябʼєва
Катерина Павлівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, голова Любимівської сільської ради Дніпропетровського району Дніпропетровської області
  • Кількість справ: 1