Паливо від Донвуглемету для гірничорятувальних загонів

2 червня 2014 р. П’ятий воєнізований гірничорятувальний загін Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості України з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (першого заступника командира загону) Романа Панкрушина уклав угоду на 1,27 млн грн з ТОВ "Донвуглемет" на постачання палива. 

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки єдині два конкуренти імовірно є пов’язаними і постійно разом подаються на держзакупівлі від гірничорятувальних загонів.

Так, єдиним засновником ТОВ "Донвуглемет" був Дмитро Ігорович Автономов, а єдиним конкурентом переможця на тендері виступив ФОП Арам Геворкович Абазян. Згідно з ЄДР, на момент проведення тендеру А.Абазян був директором ПП "Содєйствіє" Тетяни Автономової. Як повідомляють журналісти, ПП "Содєйствіє" було засноване Ігорем Автономовим, який раніше був зареєстрованим зі вказаним вище Дмитром Ігоревичем Автономовим за однією адресою. На момент тендеру ТОВ "Донвуглемет" очолювала Юлія Тертична.

У травні-червні 2014 р. ТОВ "Донвуглемет" отримало контрактів на 6,3 млн грн від семи різних гірничорятувальних загонів (включно з П’ятим), і на всіх тендерах конкурентом фірми виступав ФОП А.Абазян.

Також варто звернути увагу на контракт від 13 грудня 2013 р., який ТОВ "Донвуглемет" отримало від Першого воєнізованого гірничорятувального загону, конкуруючи з ТОВ "Танхолдинг": керівником і "Танхолдингу", і "Донвуглемету" на момент укладання договору з Першим ВГЗ була Юлія Тертична (керівником "Донвуглемету" Ю.Тертична є з 29 листопада 2013 р.).

ТОВ "Танхолдинг", очолюване Ю.Тертичною з 4 жовтня 2012 р., теж тісно співпрацює з А.Абазяном. Лише в квітні-червні 2013 р. підприємство, конкуруючи з керівником "Содєйствія", виграло 8 тендерів на суму 4,79 млн грн, зокрема контракт від П’ятого ВГЗ на 676 тис грн (від 7 травня 2013 р.), де головою комітету з конкурсних торгів замовника був той самий Роман Панкрушин. При цьому ПП "Содєйствіє" і ТОВ "Танхолдинг" мають спільну адресу (Донецька обл., місто Торез, вулиця Енгельса, будинок 126) і, як зазначають журналісти, "Танхолдинг" свого часу теж належало Тетяні Автономовій.

Повʼязані особи

Панкрушин
Роман Сергійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, перший заступник командира П’ятого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби
  • Кількість справ: 1
Тиртична
Юлія Олександрівна
  • керівник ТОВ «Донвуглемет» (з 29 листопада 2013 р.) і ТОВ «Танхолдинг» (з 4 жовтня 2012 р.)
  • Кількість справ: 1
Автономова
Тетяна Олексіївна
  • засновниця ПП «Содєйствіє», засновниця ПП «Донбасвугілля», екс-засновниця ТОВ «Танхолдинг»
  • Кількість справ: 1