Антикорозійні матеріали від Єврокор Плюс для Укртрансгазу

3 червня 2014 р. Полтавська філія ПАТ "Укртрансгаз" будівельно-монтажна фірма "Укргазпромбуд" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника директора підприємства з матеріально-технічного забезпечення) Олега Чертіхіна уклала угод на 15,06 млн грн з ТОВ "Єврокор Плюс" на постачання антикорозійних матеріалів.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки єдині дві фірми-учасниці були пов’язані номером телефону і адресою. Керівником другого учасника торгів ПП "Картас" був Юрій Лук’янчук. "Картас" зареєстроване в Кременчуку по вул. Сумській, буд 69, кв. 7, і в тому ж будинку у кв. 1 в 2013 р. розташовувався "Єврокор" (фірма вказала цю адресу в документації на інший тендер від ПАТ "Укртрансгаз" БМФ "Укргазпромбуд", за результатами якого 30 жовтня 2013 р. вона отримала контракт на 4,45 млн грн). Крім того, обидві фірми використовували номер телефону 053-66-203-91: "Картас" вказав його при реєстрації в ЄДРПОУ, "Єврокар" зазначав його як контактний номер в переліку підприємств Полтавщини.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Голова Полтавського тервідділення АМКУ В.Оніщенко повідомив, що перевірка виявила невідповідність документації учасників торгів, але не підтвердила наявність антиконкурентних домовленостей. Пізніше прокурор Полтавської області Я.Стрелюк повідомив, що з приводу наведених матеріалів було відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами замовника.

Повʼязані особи

Чертіхін
Олег Михайлович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник директора з матеріально-технічного забезпечення у філії «БМФ «Укргазпромбуд» ПАТ «Укртрансгаз» (ЄДРПОУ ВП 00156630)
  • Кількість справ: 1