Андрій Путілов закріпив прибережну територію за комунальним підприємством

За інформацією сайту "Херсонские вести", знаходячись на посаді голови Херсонської області Андрій Путілов перевищив службові повноваження, закріпивши за комунальними підприємствами "Єдиний центр логістичного управління і контролю" і "Херсонкурорттур" пляжну зону в межах Херсонської області. За законом, ця територію мала знаходитися в підпорядкуванні Новофедорівської сільради. Призначені комунальні підприємства замість виконання безпосередніх обов'язків з покращення інфраструктури, займалися інвентарізацією земель та змушували приватних підприємців перераховувати 50% доходів на рахунки КП "для поповнення обласного бюджету".

На звернення активістів голова Голопристанської РДА Богуненко повідомив, що їм треба зібрати 3 млн. гривень, якими буде розпоряджатися особисто губернатор Путілов. В інакшому випадку на них очікуватимуть перевірки від прокуратури та контролюючих органів та застосування сили від озброєнних "атошників".

12 серпня 2015 року Олександр Богуненко був затриманий за отримання хабаря у 3 млн гривень. Наступного дня Президент звільнив його. 19 грудня 2015 року Петро Порошенко звільнив Андрія Путілова з посади губернатора Херсонської області.

Повʼязані особи

Черненко
Микола Миколайович
  • керівник комунального підприємства "Єдиний центр логістичного управління і контролю"
  • Кількість справ: 1