Бабушкінська райрада віддає підряди прописаній в одному з нею приміщенні фірмі

26 травня 2014 р. Відділ комунального господарства Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника відділу комунального господарства) Ігоря П’ятковського уклав 2 угоди на суму 0,9 млн грн з ТОВ "Центр" на послуги очищування і благоустрою території.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки замовник і фірма-переможець прописані в одному будинку і мають однаковий номер телефону. Інформація про збіг адрес (м. Дніпропетровськ, вул. Шинна, б. 22) і телефонного номеру (056-79-20-260) підтверджується ЄДРПОУ. У 2009-2014 рр. Відділ комунального господарства Бабушкінської райради провів 12 тендерів, з яких 10 виграло ТОВ "Центр", отримавши замовлень на 4,28 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа М.Головка передав викладені факти до контролюючих органів. ГУ МВС України у Дніпропетровській обл. повідомило, що з приводу діяльності (вимагання неправомірної вигоди) посадової особи замовника вже було відкрито кримінальну справу за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України. Після розгляду цієї справи Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська засудив заступницю голови Бабушкінської районної у місті Дніпропетровськ ради Денисенко Аліну Валеріївну до п’яти років позбавлення волі умовно. При цьому факти про пов’язаність державної установи і ТОВ "Центр" не перевірялися.

Повʼязані особи

Пʼятковський
Ігор Владиславович
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник відділу комунального господарства Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради
  • Кількість справ: 1
Денисенко
Аліна Валеріївна
  • заступниця голови Бабушкінської районної у місті Дніпропетровськ ради
  • Кількість справ: 1