Розмітка доріг столиці від Спринт-Магістраль

12 травня 2014 р. Комунальна корпорація "Київавтодор" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника генерального директора) Олександра Бєлікова уклала угоду на 10 млн грн з ПП "Спринт-Магістраль" на нанесення горизонтальної розмітки доріг м. Києва.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки між фірмою-переможницею і головою "Київавтодору" імовірно існує зв’язок. Так, засновник ПП "Спринт-Магістраль" Олександр Лазарчук на момент тендеру був також співзасновником ТОВ "Спрінт-ЛМ" разом із Ганною Скіценко, донькою депутата Київської міськради Володимира Жукова, який очолював "Київавтодор" до 2007 р. і знов був призначений на цю посаду 22 травня 2014 р. Також підозрілим є те, що компанія "Спринт-Магістраль" вигравала тендери тільки від "Київавтодору" (у 2009 р. – 14,65 млн грн, у 2010 р. – 17,07 млн грн) і тільки на нанесення розмітки.

"Наші гроші" також звертають увагу, що тендери "Київавтодору" часто виграє ще одна компанія, співвласницею якої була Г.Скіценко (а до неї – і сам В.Жуков) – СБМУ "Підряд", яка за 2009-2014 рр. отримала держзамовлень на 241,19 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. 17 липня 2014 р. прокурор міста Києва С.Юлдашев повідомив, що надані матеріали були долучені до кримінального провадження з приводу привласнення коштів посадовими особами "Київавтодору". АМКУ поінформував, що перевірка виявила ознаки корупційних діянь, а ДФІУ після того, як замовник двічі відмовився надати документи, повідомила про початок перевірки його діяльності за 2014 р.

Повʼязані особи

Бєліков
Олександр Анатолійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, Комунальна корпорація «Київавтодор»
  • Кількість справ: 2
Лазарчук
Олександр Данилович
  • засновник і підписант ПП "Спринт-Магістраль", співзасновник ТОВ «Спрінт-ЛМ»
  • Кількість справ: 1
Скіценко
Ганна Володимирівна
  • співвласниця ТОВ «Спрінт-ЛМ», екс-співзасновниця СБМУ «Підряд»
  • Кількість справ: 1
Жуков
Володимир Андрійович
  • депутат Київської міськради від «УДАРу», голова "Київавтодору" з 22 травня 2014 р., екс-засновник СБМУ «Підряд»
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Джерела

ukr.aw/case/kyjivavtodor-zaplatyt-10-miljoniv-partneru-donky-novoho-dyrektora-kyjivavtodoru/