Аеропорт "Бориспіль" взяв участь у тендері з фіктивною конкуренцією

Згідно з інформацією сайту "Наші гроші", ТОВ "Автоспецпром" взяло участь у тендері з фіктивною конкуренцією. 7 березня 2014 року ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Автоспецпром" на придбання одного автомобіля швидкої допомоги вартістю 949 тис грн.

Фірму "Автоспецпром" зареєстрували у травні 2013 року. Власниками були Тігран Дзігуа (16,5%), його син Віталій Саворовський (16,5%), Федір Саворовський (17%), а також Володимир Фісталь (50%). Останній є сином відомого лікаря Еміля Фісталя, керівника Донецького опікового центру, якого пов’язують дружні стосунки з головою комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Тетяною Бахтєєвою. Фірма "Автоспецпром" почала вигравати тендери в серпні 2013 року, отримуючи великі замовлення на постачання швидких у Київській, Івано-Франківській, Житомирській, Полтавській, Луганській, Донецькій областях. Загалом за цей час фірма виграла тендерів на 53,79 млн грн.

Єдиним конкурентом з різницею в 0,6% стало ТОВ "Ілатанмед", зареєстроване, на той час, на Ольгу Писану, котра булає бухгалтером ДП "Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро з дослідним виробництвом" Інституту фізики напівпровідників та ТОВ "Фірма Крас". Держструктуру очолює вищезгаданий Федір Саворовський, який також заснував і фірму "Крас". Фірма "Ілатанмед" почала вигравати тендери у липні 2012 року і за цей час отримала держзамовлень на 432,31 млн грн.

Попри різні адреси офіційної реєстрації, у протоколі тендеру вказані фірмами телефони відрізнялися лише на одиницю: в "Ілатанмед" (044) 233-67-35, а в "Автоспецпром" (044) 233-67-34.

Повʼязані особи

Дзігуа
Тігран Вахтангович
  • власник ТОВ “Науково-виробнича компанія Крас”
  • Кількість справ: 2
Писана
Ольга Олексіївна
  • засновниця ТОВ "Ілатанмед", бухгалтер ДП "Спеціальне конструкторсько-технологічне бюро з дослідним виробництвом" Інституту фізики напівпровідників та ТОВ "Фірма Крас"
  • Кількість справ: 1
Бахтеєва
Тетяна Дмитрівна
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "Опозиційний блок", Голова підкомітету з питань медичного страхування Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я
  • Кількість справ: 6

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38183310
ЄДРПОУ 34494612