Радник Добкіна виграв у підприємства інвалідів тендер, завищивши ціни

Згідно з інформацією сайту "Наші гроші", філія "Науково-дослідний і проектний Інститут транспорту газу" ДК «Укртрансгаз» 26 листопада 2012 року за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ "Реал – НП" на постачання меблів на загальну суму 1,10 млн грн.

В цьому тендері також брало участь підприємство "Основа-Промінвест" громадської організації "Фонд підтримки інвалідів". Вартість цієї пропозиції – 480 тис грн. – була вдвічі дешевшою від "Реал-НП", яке пропонувало меблі за 885 тис грн. Підприємство інвалідів пропонувало окремі види меблів значно дешевше від майбутнього переможця. Наприклад, підставки під системний блок, виконані з ДСП, "Основа-Промінвест" пропонувала по 123 грн., тоді як у "Реал-НП" вони коштували 2 000 грн. за штуку. Однак дешевша пропозиція була відхилена. Конкурсний комітет висловив претензії до того, що один з запропонованих "Основою-промінвест" стелажів дещо відрізнявся від бажаного, та учасник вказав по 4 стільці замість 14.

Засновником "Реал-НП" є радник харківського губернатора Михайла Добкіна з питань паливо-енергетичного комплексу Олег Гуревич.

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 37180256