Елітбуд-1 за 43 мільйони будує сміттєзвалище

6 вересня 2013 р. Комунальне виробничо-господарське підприємство м. Коростень Житомирської обл. з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (провідного економіста підприємства) Ірини Маєвської за процедурою "в одного учасника" уклало угоду на 43,11 млн грн з ПП "Елітбуд-1" на термінове будівництво полігону твердих побутових відходів.

За інформацією Центру протидії корупції, тендер є сумнівним, оскільки звернення до процедури закупівлі "в одного учасника" не було підкріплене експертними висновками. З допомогою нардепа В.Чумака ЦПК передав викладені факти до контролюючих органів.

Прокурор Житомирської області підтвердив, що процедура закупівлі "в одного учасника" була застосована безпідставно, але довести це в суді прокуратурі не вдалося через неявку представників Держфінінспекції, казначейства та Міністерства екології та природних ресурсів. Раніше МЕРТ в особі Директора департаменту державних закупівель та державного замовлення МЕРТ А.Рубана і Першого заступника міністра МЕРТ А.Максюти визнала процедуру закупівлі "в одного учасника" обґрунтованою.

Повʼязані особи

Маєвська
Ірина Вікторівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, провідний економіст Комунального виробничо-господарського підприємства м.Коростень Житомирської області
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 33555092