Одеська юридична академія Ківалова відремонтувала гуртожиток з сумнівним обгрунтуванням закупівлі "в одного учасника"

28 лютого 2010 року Одеська національна юридична академія уклала угоду з ТОВ "Укрбудконтракт" щодо ремонту гуртожитка по вул.Генерала Петрова, 18 в Одесі вартістю 30 млн. гривень. Тендер був проведений по неконкурентній процедурі "закупівля у одного учасника".

За інформацією сайту Наші гроші", в обґрунтуванні процедури не пояснюється, чому саме "Укрбудконтракт" обрано забудовником. Натомість ОНЮА вказує, що гуртожиток раніше належав Одеському вищому професійному училищу сфери послуг і перейшов у розпорядження академії у результаті реорганізації училища у структурний підрозділ ОНЮА. Академія наголошує, що по вул. Генерала Петрова, 16-18 знаходилось три десятки торгових павільйонів роздрібної торгівлі, що є "серйозними порушеннями норм" ряду законів та загрозою "життю та здоров’ю неповнолітніх осіб". Через це ОНЮА не встигло належним чином підготовитись до ремонтних робіт. Виходячи з "виникнення термінової потреби в товарах, роботах чи послугах" ОНЮА провело торги на ремонт гуртожитку по процедурі закупівлі у одного учасника.

ТОВ "Укрбудконтракт" контролюється членом ради директорів Української будівельної асоціації Олексієм Лугановим. У 2009 році "Укрбудконтракт" також отримав підряд ОНЮА на реконструкцію бази відпочинку "Феміда" вартістю 54,9 млн грн.

Повʼязані особи

Ківалов
Сергій Васильович
  • почесний президент Національного університету "Одеська юридична академія" та Міжнародного гуманітарного університету
  • Кількість справ: 5

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 30859744