Наталія Королевська може бути причетною до сумнівних закупівель, пов’язаних з вугільною промисловістю

За інформацією сайту "Наші гроші", Наталія Королевська може бути причетною до сумнівних закупівель, пов’язаних з вугільною промисловістю.

ДП "Львіввугілля" 10 вересня 2013 року уклало угоду з ПАТ "Львівська вугільна компанія" на збагачення 915 тис тонн рядового вугілля на суму 41,16 млн грн. На думку журналістів торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки "Львівська вугільна компанія" – це "єдине підприємство на теренах Західної України, яке здійснює переробляння рядового вугілля (його збагачення). Інші підприємства, які можуть здійснювати переробки рядового вугілля розташовані на сході України і доставка рядового вугілля до них на збагачення в рази підвищує затрати замовника на збагачення 1 т."

Раніше до складу акціонерів "Львівської вугільної компанії" входило ТОВ "Гiрничозбагачувальна фабрика "Iндустрiя". У 2004 році власником цієї фірми був Юрій Солод, чоловік Наталії Королевської. Нині основними акціонерами "Львівської вугільної компанії" є луганські компанії "Вантажно-транспортне управлiння", "АСП Трейд груп" і "Iфорас", яким належать пакети розміром від 17 до 23%. Ще 37% належить відділенню ФДМУ по Львiвськiй областi.

Наглядову раду "Львівської вугільної компанії" очолює ТОВ "АСП Трейд груп" (17% акцій), засноване луганчанами Сергієм Артюховим та Олексієм Серединським. Серединський у 2010 році був представником у виборчій комісії одного з округів Луганської області від кандидата на пост президента Юлії Тимошенко. Наталя Королівська на той час була депутатом від БЮТ. У 2012 році Серединський був представником Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

З моменту заснування "Вісника держзакупівель" у 2008 році було опубліковано дані про підряди "Львівської вугільної компанії" на 990,07 млн грн.

Повʼязані особи

Солод
Юрій Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

державне підприємство
ЄДРПОУ 32323256
публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 35879807
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36736708
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36735800
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36561549