Промінвестбуд Славутич будує дуже дорогу тролейбусну контактну лінію в Чернігові

20 вересня 2013 р. Управління капітального будівництва Чернігівської міськради з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника управління) Юрія Близнюка уклало угоду на 9,19 млн грн з ТОВ "Промінвестбуд Славутич" на будівництво тролейбусної контактної лінії.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки, як зазначило місцеве видання "Події і коментарі", ціна за контрактом імовірно була значно завищеною: за аналогічний кілометраж тролейбусних контактних ліній в інших містах у той період платили в два-три рази менше. Фірму "Промінвестбуд Славутич", яка за 2009-2013 рр. виграла лише один тендер на 1,11 млн грн, на момент тендеру очолювала Ольга Савченко (вона ж була єдиною засновницею фірми). Єдиним конкурентом виступило Дочірнє підприємство "Чернігівська мехколона" ПАТ "Київсільелектро".

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Перевірка ДФІУ встановила невідповідність документації конкурсних торгів законодавству, внаслідок чого на голову комітету з конкурсних торгів було складено адмінпротокол за ст. 164-14 КУпАП. Обласна прокуратура у відповідь на звернення повідомила, що Чернігівський міськвідділ УМВС відкрив за вказаними фактами кримінальну справу, а договір на будівництво розірвали.

Повʼязані особи

Близнюк
Юрій Анатолійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника управління капітального будівництва Чернігівської міськради
  • Кількість справ: 1