Апартаменти Павла Балоги в Києві були придбані на незрозумілі кошти

"Українській правді" вдалося розшукати квартиру в будинку на Рейтарській в Києві, власником якої був Павло Балога. Загальна площа цієї квартири – 210 квадратних метрів. Офіційно помешкання називалося "чотирикімнатним".

Павло Балога купив квартиру в липні 2007. Згідно з договором купівлі-продажу, він заплатив за неї 4 мільйони 873 тисяч 250 гривень, тобто 4,5 тисячі доларів за квадратний метр. Київські ріелтори, з якими вдалося поспілкуватися "Українській правді", стверджували, що за таке помешкання у 2007 році була аналогічна сума, тільки в доларах. Свою квартиру Павло Балога придбав у київського бізнесмена Георгія Джангіряна, який очолював Федерацію регбі України. Джангірян відмовився назвати суму, за яку він продав помешкання.

Двоюрідний брат Балоги народний депутат Василь Петьовка у розмові з кореспондентом "Української правди" відкинув, що Павло одержував долю в доходах фірми "Барва", яка належала до родинного бізнесу Балоги. "Він – директор по найму і не отримує дивідендів", - запевнив Петьовка. І хоч за даними податкової адміністрації, Павло Балога є акціонером фірми "Барва" на 5% статутного капіталу, журналісти припускають, що легальні показники сімейного діловодства не дозволили купити цю квартиру.

Павло Балога не відповів на запитання "Української правди".

Повʼязані особи

Балога
Павло Іванович
  • власник квартири на Рейтарській, брат Віктора Балоги - 2-го Глави Секретаріату Президента України у 2006-2009 рр.
  • Кількість справ: 1