Укріплення берегів Стрия від Силуету

29 серпня 2013 р. ДП "Прикарпатська регіональна дирекція з водогосподарського будівництва" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (в.о. директора підприємства) Михайла Сільванчука уклало угоду на 17,56 млн грн з ВКФ "Силует" на регулюючі та берегоукріплювальні роботи на річці Стрий у Львівській області. 

За інформацією сайту "Наші гроші" і Центру протидії корупції, тендер є сумнівним, оскільки з 8 учасників, що подали пропозиції, були допущені лише двоє, і при цьому кілька з відхилених пропозицій були дешевшими. Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Голова Львівського облтервідділення АМКУ А.Басараба повідомив, що перевірка порушень не виявила. Втім, порушення знайшла ДФІУ, яка рекомендувала замовнику розірвати договір (виявилося, що пропозиція фірми-переможниці теж не відповідала кваліфікаційним критеріям), і після того, як замовник рекомендацію не виконав, склала щодо його посадових осіб три адмінпротоколи, в тому числі оштрафувавши одного з членів комітету з конкурсних торгів.

Засновником і директором "Силуету" на момент тендеру був Микола Качур. За підрахунками журналістів сайту "Наші гроші", у 2009-2013 рр. фірма отримала підрядів на берегоукріплювальні роботи на 43,53 млн грн. Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми стало ПАТ "Мукачівська ПМК № 77".

Повʼязані особи

Сільванчук
Михайло Євтихійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, в.о. директора ДП «Прикарпатська регіональна дирекція з водогосподарського будівництва»
  • Кількість справ: 1
Качур
Микола Романович
  • засновник і керівник ВКФ «Силует»
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/kachur-rozihrav-z-ridnoyu-firmoyu-baloh-18-miljoniv-na-berehy-stryya/