Віктор Шевченко, ймовірно, підкуповував виборців поїздку до "Буковелю"

Поліція Івано-Франківщини проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо організації кандидатом в народні депутати Віктором Шевченко масових безкоштовних поїздок на курорт "Буковель".

Про це йдеться у відповіді ГУНП в Івано-Франківській області на запит "Української правди".

Приводом до порушення кримінального провадження стали публікації у відкритих джерелах  даних спостереження Громадської мережі "ОПОРА", де йшлося про випадки організації  кандидатом в народні депутати України Віктором Шевченком від "УКРОПу"  або його соратниками безкоштовних турів у туристичний комплекс "Буковель". За даними УП, за день до виборів 17-го липня з двох районів округу в "Буковель" виїхало майже тридцять автобусів. Наступного дня людям дзвонили від організаторів поїздки і розпитували про враження, натякаючи на відповідну подяку за цю поїздку.

За результатами виборів 17-го липня Віктор Шевченко переміг, отримавши понад 11 тисяч голосів. Кримінальне провадження розпочато лише 18-го липня 2016-го року.  Віктор Шевченко є рідним братом співвласника курорту "Буковель", народного депутата Олександра Шевченка. "ОПОРА" звернулася до поліції з проханням перевірити ознаки непрямого підкупу виборців ще наприкінці червня.

Повʼязані особи

Шевченко
Олександр Леонідович
  • народний депутат України VIII скликання, член політичної партії "Укроп"
  • Кількість справ: 9
Шевченко
Віктор Леонідович
  • брат Олександра Шевченко, народний депутат України 8-го скликання
  • Кількість справ: 1