Офіс для Вищого госпсуду від Т.М.М.-ТОВ

10 жовтня 2013 р. Вищий господарський суд України з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника відділу планування та фінзабезпечення ВГСУ) Ірини Присяжнюк уклав угоду на 1,1 млрд грн з Фірма "Т.М.М.-ТОВ" на будівництво офісу суду в Києві.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки через в тому числі імовірно надумані причини (неправильний розмір шрифта в документації, відсутність нумерації сторінок тощо) було відхилено пропозиції чотирьох з шести учасників, і кілька з цих пропозицій були дешевшими. Єдиними допущеними конкурентами стали Фірма "Т.М.М.-ТОВ", очолювана Миколою Толмачовим, і корпорація "Альтіс-Холдинг", очолювана Максимом Забігайлом. Як зазначає Центр протидії корупції, підозрілим є також те, що ПрАТ "Аеробуд", пропозицію якого відхилили, спочатку подало в АМКУ скаргу на рішення тендерного комітету, а вже через два дні без пояснення причин забрало її.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. МЕРТ в особі директора департаменту держзакупівель та держзамовлення А.Рубана повідомило, що перевірка порушень не виявила, тоді як АМКУ в особі голови комітету В.Цушка зазначив, що у викладеній інформації немає свідчень про антиконкурентні домовленості. ДФІУ в особі в.о. Голови інспекції В.Костюшка, посилаючись на результати перевірки МЕРТ, повідомило про відсутність порушень.

Повʼязані особи

Присяжнюк
Ірина Віталіївна
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник відділу планування, фінансового забезпечення та аналізу використання бюджетних коштів управління фінансового забезпечення та бюджетного планування Вищого господарського суду України
  • Кількість справ: 1
Забігайло
Максим Володимирович
  • колишній керівник, підписант корпорації «Альтіс-Холдинг»
  • Кількість справ: 2