Скадовськагрошляхбуд розіграв з пов’язаною фірмою 4,77 мільйони

23 вересня 2013 р. Головне управління житлово-комунального господарства Севастопольської міськдержадміністрації з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника управління) Олександра Панасюка уклало угоду на 4,77 млн грн з ПрАТ "Скадовськагрошляхбуд" на капітальний ремонт дорожнього покриття дворових проїздів і тротуарів житлового будинку.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки не була оприлюднена технічна документація тендеру, а єдиним конкурентом фірми-переможця стало пов’язане з нею ТОВ "Інтербудсервіс". Так, 71% "Скадовськагрошляхбуду" на момент тендеру належали депутату Севастопольської міськради від ПР Євгенію Кабанову, і в той же час він володів 50% фірми-конкурентки "Інтербудсервіс". Як зазначають журналісти, за 2009-2013 рр. фірма "Скадовськагрошляхбуд" виграла тендерів на 29,41 млн грн, "Інтербудсервіс" – на 44,14 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Після затребування документів з боку ДФІУ договір було розірвано через начебто відмову переможця від виконання договору (як припускають у ЦПК, для уникнення відповідальності за порушення).

Повʼязані особи

Панасюк
Олександр Сергійович
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник Головного управління житлово-комунального господарства Севастопольської міськдержадміністрації
  • Кількість справ: 1
Кабанов
Євгеній Костянтинович
  • депутат Севастопольської міськради від ПР, основний власник ПрАТ «Скадовськагрошляхбуд», співзасновник ТОВ «Інтербудсервіс»
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/komunalnyky-rozihraly-5-miljoniv-mizh-povyazanymy-firmamy-rehionala/