У 2009 році Тимошенко незадекларувала маєтки своєї родини

За інформацією Сергія Лещенка, Юлія Тимошенко і її родина у 2009 році володіли щонайменше п’ятьма будинками, яких не було в її декларації.

1. Найдорожчий – будинок на дамбі в Конча-Заспі, розташований в елітному поселенні "Срібна затока".

 
 

 

За інформацією журналіста, тут мешкає безпосередньо Юлія Тимошенко. Прем’єрка розповідала різноманітні легенди про цей об’єкт – спочатку, що вони його придбали, потім – що лише орендували, як зрештою тітка Антоніна Ульяхіна зізналася, що купили його родиною "в складчину".

"Я вже багато років орендую невеличкі будинки – в межах тих обсягів, в яких живуть нормальні пересічні громадяни", - стверджувала Тимошенко.

 
 

 

2. Другий будинок належить доньці Юлії Тимошенко Євгенії. Вона мешкає в Конча-Озерній у селищі письменників. Цей маєток, за словами Антоніни Ульяхіної, вона подарувала Жені на весілля.

 

 

3. Третій будинок розташований у Дніпропетровську. Там мешкає мама Юлії Тимошенко.

 

 

4. Наступний будинок розташований по сусідству з маминим – там мешкає донька Антоніни Ульяхіної, двоюрідна сестра Юлі – Тетяна.

 

 

5. П’ятий будинок було зведено в 2009 році.

 

 

Повʼязані особи

Тимошенко
Юлія Володимирівна
  • народний депутат України VIII скликання, Голова депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, Прем'єр-Міністр України 18 грудня 2007 — 11 березня 2010
  • Кількість справ: 18