Кандидат у народні депутати Руслан Богдан підкуповував виборців шифером

Згідно з інформацією Громадянської мережі ОПОРА, кандидат в народні депутати Руслан Богдан в період передвиборчої компанії розвозив шифер постраждалим від негоди 22-23 червня громадянам. Будівельний матеріал розвозився на вантажних автомобілях, які були завішані агітаційними банерами кандидата. У публікації на сайті ВО "Батьківщина" Богдан заявив, що планує доставити жителям постраждалого району близько 1000 листів будівельного матеріалу. У штабі кандидата цю інформацію коментувати відмовились.

2 07 Na Poltavschini kandydaty piaryatsya na foni kataklizmuphoto4

Відповідно до частини 14 статті 74 чинного на той час Закону України «Про вибори народних депутатів»: "Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців".

Повʼязані особи

Богдан
Руслан Дмитрович
  • народний депутат України VIII, Член депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
  • Кількість справ: 3