Дорогий ремонт водовідводів Луганщини від Блиц-Буд

29 серпня 2013 р. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Луганської ОДА з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступниці начальника з інвестиційних питань департаменту) Людмили Діденко уклав 2 угоди на загальну суму 12,4 млн грн з ПП "Блиц-Буд" на капремонт водоводів.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки був розіграний між фірмами, які неодноразово виступали разом на торгах і власники яких мали спільне майно в минулому. Так, конкурентом фірми-переможниці виступило ТОВ "Дорбудтехнологія" (на одному з двох тендерів – єдиним конкурентом), один із засновників якого Тігран Кочарян був бізнес-пертнером засновника і керівника "Блиц-Буду" Олександра Блискуна: у 2008-2011 рр. вони спільно володіли ТОВ "Мегаполіс Плюс". Також, за інформацією журналістів, у 2011 р. О.Блискун став засновником і керівником фірми ПП "Радіалплюс-2007", яка перед тим належала співзасновниці "Дорбудтехнології" Лусіне Цоголакян. У 2013 р. ПП "Блиц-Буд" і ТОВ "Дорбудтехнологія" разом подавалися на дорожньобудівельні тендери також у липні (контракт на 6,54 млн грн) і серпні (контракт на 18,7 млн грн). За підрахунками "Наших грошей", у 2009-2013 рр. "Блиц-Буд" виграв тендерів на 87,69 млн грн, "Дорбудтехнологія" – на 275,92 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Начальник ДФІ в Луганській області О.Сутягина повідомила, що перевірка не виявила істотних порушень у проведених закупівлях. Аналогічну відповідь дав і директор департаменту держзакупівель та держзамовлення МЕРТ А.Рубан.

Повʼязані особи

Діденко
Людмила Іванівна
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника з інвестиційних питань Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Луганської ОДА
  • Кількість справ: 2
Блискун
Олександр Васильович
  • засновник ПП "Блиц-Буд", засновник і керівник "Радіалплюс-2007", екс-співзасновник ТОВ "Мегаполіс Плюс"
  • Кількість справ: 3
Цоголакян
Лусіне Едіковна
  • співзасновниця ТОВ "Дорбудтехнологія", екс-засновниця ПП "Радіалплюс-2007"
  • Кількість справ: 4
Кочарян
Тігран Рафікович
  • співзасновник ТОВ «Дорбудтехнологія», екс-депутат Луганської міськради
  • Кількість справ: 4