Чорнуха оформив 9 мільйонів на розпочате за три місяці до початку тендеру будівництво дитсадку у Холоневі

За інформацією сайту "Наші гроші" управління капітального будівництва Волинської обласної державної адміністрації 18 вересня 2015 року за результатами тендеру замовило ПАТ "Луцьксантехмонтаж № 536" будівництво дитсадка на 40 місць у селі Холонів Горохівського району за 8,54 млн. грн.

За нормами Мінрегіонрозвитку, вартість будівництва дитсадків з розрахунку на одне місце становить 83 363 грн. Відтак будівля 40-місного дитсадку мала коштувати до 3,5 млн грн.

При цьому будівництво дитсадка розпочалося у червні, тобто за три місяці до тендеру. Тоді ж його оглядав місцевий нардеп Сергій Мартиняк ("Воля народу"), про що місцеві ЗМІ писали як про "допомогу від бізнесу людям". Справа в тім, що фірма нардепа "Пан Курчак" веде виробництво на території Холонівської сільради і виділила 200 тис грн. на будівництво дитсадку у цьому селі.

Влада вже замовляла будівництво дитсадку у Холоневі в 2013 році. Тоді тендер вартістю 6,17 млн. грн. також виграв "Луцьксантехмонтаж-536". Підряд було розіграно з ТОВ "Житлобуд-2", половина акцій якого до середини 2012 р. належало "Луцьксантехмонтажу-536".

При цьому тоді у кошторис входило більше робіт і витрат – окрім загальнобудівельних та монтажних видатків у технічне завдання також було включено придбання устаткування в тому числі: пароконвектомат, плита електрична, пральна машина, сковорода електрична, машина унiверсальна кухонна, столи, шафи, мийні ванни і т.д.

У 2015 році кошторис будівництва було збільшено більш ніж на 2 млн грн., а придбання устаткування в технічному завданні не передбачено.

"Луцьксантехмонтаж № 536" належить Віктору Чорнусі, який до липня 2014 р. був членом виконавчого комітету Луцької міської ради.

Повʼязані особи

Мартиняк
Сергій Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, член депутатської групи "Воля народу!", кінцевий бенефіціар ТЗОВ "Агротехніка"
  • Кількість справ: 5
Чорнуха
Віктор Григорович
  • головний акціонер і голова наглядової ради ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536", член виконавчого комітету Луцької міської ради до 2014 року, народний депутат України VIII скликання
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32872201
ЄДРПОУ 01274350