Футболісти нардепа Москаленка розпиляли ще 4 мільйона на стадіон в Ірпіні

За інформацією сайту "Наші гроші", Ірпінський міськвиконком Київської області 22 вересня 2015 року за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Євроспортаренабуд" про залишковий обсяг робіт з реконструкції центрального міського стадіону в м. Ірпінь на 4,10 млн. грн.

Тендер на реконструкцію стадіону в м. Ірпінь за 6,80 млн. грн. "Євроспортаренабуд" виграв у квітні 2015 року. Підряд включав улаштування фундаментів та металоконструкцій, дренажної системи та штучного покриття, благоустрій.

У вересні до залишкового обсягу робіт внесли влаштування синтетичного покриття та штучної трави площею 6712 кв. м та придбання конструкцій трибун на 19 місць.

Як і у квітні, єдиним допущеним до конкурсу конкурентом було ТОВ "Донспецметстрой".

Пропозицію МПП "Рівень" комітет з конкурсних торгів відхилив через включення в кошторис додаткових робіт та претензії до документів. На попередніх торгах ТОВ "ВРБФ "Промекс" також викинули через документи, а ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Іригаційні системи" – через невідповідність товщини покриття з асфальтобетону в кошторисі.

Компанія "Євроспортаренабуд" створена у серпні 2013 р. у м. Вишгороді Київської області. Засновником значиться Денис Михайлюк. Директором до 30 квітня 2015 року був Сергій Печений, а після – Василь Наливайко, директор вишгородського футбольного клубу "Діназ". У держреєстрі для зв’язку з компанією вказаний телефон 067-344-05-65, що відомий як особистий номер телефону Наливайка. Згідно з протоколом торгів, він був присутній на розкритті пропозицій квітневого тендеру.

Почесним президентом ФК "Діназ" є нардеп Ярослав Москаленко.

Фірма-конкурент "Донспецметстрой" зареєстрована в Донецьку на Олександра, Євгена та Святослава Сербіних. У "Каталозі підприємств "Україна сьогодні" вказано сайт підприємства – dsmet.com.ua. При спробі на нього зайти відбувалася переадресація на сайт "Євроспортаренабуду" – sportstroy.kiev.ua. Обидва сайти зареєстровані на одному хостингу Unlim.Ua.

Сайт1 спортсрой Сайт2 спортсрой

Крім того, в держреєстрі для зв’язку з компанією «Донспецметстрой» вказаний той самий телефон, що й у переможця тендеру на сайті – 050-368-88-30.

Донспецметбуд ЄДР Євроспортаренабуд

Донспецметбуд 

Повʼязані особи

Москаленко
Ярослав Миколайович
  • народний депутат України VIII скликання, член групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 6
Печений
Сергій Петрович
  • керівник ТОВ "Євроспортаренабуд" до 30 квітня 2015 року
  • Кількість справ: 1
Наливайко
Василь Богданович
  • керівник ТОВ "Євроспортаренабуд" після 30 квітня 2015 року, керівник вишгородського футбольного клубу "Діназ"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36102816
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38757915