Міщенко контролює найближчі парковки "Борисполя"

Найближчі парковки до терміналів D та B аеропорту "Бориспіль" обслуговує компанія "Аеропорт паркінг", засновниками якої є друзі народного депутата Сергія Міщенка. Про це йдеться у сюжеті Аліси Юрченко у телепрограмі "Наші гроші".

Компанія "Аеропорт паркінг" обслуговує чотири паркувальні майданчики на території аеропорту "Бориспіль". Оскільки вони найбільш наближені до терміналів D та B, то і плата за паркування на них найвища – в середньому 15-30 грн. за годину.

Варто зауважити, що собі аеропорт залишив менш привабливі парковки, віддалені від терміналів.

"Стоянки біля терміналу – це приблизно $1 з пасажира недоотриманого аеропортом прибутку. Тобто це приблизно $7 млн на рік", – підрахував перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

ТОВ "Аеропорт паркінг" було створене у лютому 2014 року. Як повідомив керівник аеропорту, компанія "Аеропорт паркінг" без конкурсу перебрала на себе права іншої бориспільської фірми – "ТМД Сервіс". З останньою договір було укладено у 2010 році на підставі конкурсу. Дія цього договору закінчилася 1 січня 2014 року, та в лютому його було продовжено до 31.12.2024.

Компанія "Аеропорт паркінг" оформлена на її директора Дмитра Мазура, який до цього був керівником фірми "ТМД Сервіс". Одним із засновників останньої до липня 2014 року був Олександр Івлєв – бізнес-партнер Валерія Сєрого та Владислава Байчаса. Валерій Сєрий працював помічником нардепа Сергія Міщенка, а Владислав Байчас – бориспільський політик, відомий як кум Міщенка.

Сергій Міщенко свою причетність до компанії "Аеропорт паркінг" заперечував.

У 2014 році державна служба Sky taxi в аеропорті "Бориспіль" була ліквідована, а її місце, за даними  телепрограми "Наші гроші", теж без конкурсу зайняла компанія "Авто-Україна", яку засновували  Владислав Байчас та Валерій Сєрий. Також до складу її засновників входив Олександр Івлєв.

Повʼязані особи

Сєрий
Валерій Миколайович
  • помічник народного депутата Сергія Міщенка, засновник ТОВ "Авто-Україна"
  • Кількість справ: 1
Байчас
Владислав Михайлович
  • засновник ТОВ "Авто-Україна", кум народного депутата Сергія Міщенка
  • Кількість справ: 1
Івлєв
Олександр 
  • засновник "ТМД Сервіс" до липня 2014 року, засновник ТОВ "Авто-Україна"
  • Кількість справ: 1
Міщенко
Сергій Григорович
  • кандидат в народні депутати на парламентських виборах 2014 року, народний депутат України 7-го скликання
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

приватне підприємство
ЄДРПОУ 35126045
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 31477788
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39112303