Родичі Березенка без тендеру отримали рекламні площі у київському метро

Рекламні площі на станціях метро "Лук’янівська", "Героїв Дніпра" та "Васильківська" без тендеру отримала фірма "Центр Медіагруп", яке належить родичам голови Державного управління справами Сергія Березенка. Про це з посиланням на "Інсайдер" пишуть журналісти "Наших грошей".

9 грудня 2014 року департамент суспільних комунікацій КМДА видав наказ №355, яким узгодив надання п’яти погоджень рекламній компанії "Центр Медіагруп" на розміщення реклами в приміщеннях станцій Київського метрополітену. Фірма отримала рекламні площі загальною площею 18,22 кв. м.

Рекламне агентство "Центр Медіагруп" було створене в 2007 році. Зараз, згідно з Держреєстром, воно належить компанії "Кампас". Її засновниками навпіл є Іван Березенко — батько голови Державного управління справами Сергія Березенка, та Павло Матвієнко — його двоюрідний брат.

Документ підписав заступник директора департаменту – начальник управління КМДА з питань реклами Артем Біденко. Він — давній товариш Сергія Березенка. Разом вони навчались у Києво-Могилянській академії. Потім Біденко був заступником голови партії "Собор" Анатолія Матвієнка.

Постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р проведення тендерів у процесі надання дозволу на розміщення рекламних конструкцій було заборонене.

Повʼязані особи

Біденко
Артем Ігорович
  • начальник управління КМДА з питань реклами у 2014 році, однокурсник Сергія Березенка
  • Кількість справ: 1
Березенко
Іван Михайлович
  • співзасновник ТОВ «Центр медіагруп», батько народного депутата Сергія Березенко
  • Кількість справ: 2
Матвієнко
Павло Анатолійович
  • співзасновник ТОВ «Центр медіагруп», брат народного депутата Сергія Березенко
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35839958
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35429057