Фірма Валентирова декілька років ухилялася від сплати податків

За інформацією сайту "Наші гроші.Запоріжжя", фірма народного депутата Сергія Валентирова була задіяна в схемах з ухилення від сплати податків.

Як йдеться в одній з судових справ, в травні 2009 року податкова виявила завищення валових витрат та безпідставність сформованого ТОВ "Канон" податкового кредиту. Рішення податківці мотивували перевіркою ланцюга поставки товару до "Канону". Так, відповідно до рішення суду, компанія придбала в 2008 році нафтопродуктів у ТОВ "Радфот" на 1,24 млн. грн., яке, в свою чергу, начебто закуповувало їх у ТОВ "Уютбудпостач", ТОВ "ЗВМ Компані" та ПП "Ридан", які виявилися фіктивними. Оскільки фактично товар не було придбано, ТОВ "Канон" завищило валові витрати на вартість товарів отриманих від "Радфоту" в 2008 році на 0,97 млн. грн.

Керував "Каноном" Сергій Валентиров. Належала фірма народному депутату, мажоритарнику від Бердянська Олександру Пономарьову, його племінникам Юрію та Руслану, Михайлу Какушадзе, Ігорю Добичі та Ангеліні Ситник.

В лютому 2010 року Сергія Валентирова, як директора "Канону", оштрафували на 85 гривень за заниження податку на прибуток на 25 тис. грн. і ПДВ на 63 тис. грн.

Фігурувала фірма "Радфот" і в поставках продукції, яку формально закуповувала у фіктивних фірм, для ТОВ "Бердянськбудтрест" та ТОВ "НВО Агрінол", які на основі цього безпідставно формували податковий кредит.

Окрім цього, в серпні 2011 року Жовтневий районний суд Запоріжжя визнав винною особу, ім’я якої встановити не вдалося, у здійсненні фіктивного підприємництва, зокрема і шляхом штучного оформлення господарських операції та безпідставного формування валових витрат та податкового кредиту саме фірми "Радфот".

Також в 2011 році розслідувалася кримінальна справа стосовно незаконної емісії та подальшого використання у злочинній схемі векселів "Тракторного механічного заводу". Купівлю/продаж здійснювало "Радфот", у зв’язку з чим суд дозволив органам слідства провести виїмку документів по вказаним операціям.

Повʼязані особи

Валентиров
Сергій Васильович
  • екс-директор ТОВ “ТД Агрінол”, народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
  • Кількість справ: 3
Добича
Ігор Іванович
  • співзасновник "ТОВ "Науково-виробниче підприємство Агрінол", помічник народного депутата України Пономарьова Олександра Сергійовича
  • Кількість справ: 9
Пономарьов
Олександр Сергійович
  • народний депутат України VIII скликання, колишній засновник
  • Кількість справ: 12
Пономарьов
Юрій Валерійович
  • співзасновник ТОВ «Російсько-Українське спільне науково-виробниче підприємство Агрінол»
  • Кількість справ: 8
Пономарьов
Руслан Станіславович
  • співзасновник ТОВ «Російсько-Українське спільне науково-виробниче підприємство Агрінол»
  • Кількість справ: 7

Повʼязані юридичні особи

відкрите акціонерне товариство
ЄДРПОУ 34288296
приватне підприємство
ЄДРПОУ 32652925
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33609949
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 23286944
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32080181
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32365441
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35183302