Водопроводи від Теплогазстрою для Дніпропетровської ОДА

24 вересня 2013 р. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника управління) Василя Разводова уклав 2 угоди загальною вартістю в 4,19 млн грн з ТОВ "Теплогазстрой" на ремонт водопроводів. 

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки його розіграли фірми, які раніше мали спільного власника, а на сайті ВДЗ з документації викладено лише протоколи розкриття конкурсних пропозицій. Так, як зазначають журналісти, до вересня 2012 р. засновником ТОВ "Теплогазстрой" був Сергій Ларіоненко, і він же був засновником фірми-конкурентки ПП "Універсалгазбуд" до червня 2011 р. "Теплогазстрой" за 2009-2013 рр. отримало підрядів на 76,27 млн грн., "Універсалгазбуд" – на 222,79 млн грн. По тендерах обох фірм регулярно не публікуються документи. Керівником "Теплогазстрою" на момент тендеру був Валентин Чірков.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Голова Дніпропетровського облтервідділення АМКУ Н.Кучугура відповіла, що матеріалів недостатньо для відкриття справи. У той же час перевірка ДФІУ виявила, що 7 квітня 2014 р. замовник розірвав договір начебто через скорочення видатків, а роботи з ремонту водопроводів не проводилися і не оплачувалися.

Повʼязані особи

Разводов
Василь Васильович
  • голова комітету з конкурсних торгів, Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА
  • Кількість справ: 3
Ларіоненко
Сергій Анатолійович
  • екс-засновник ТОВ «Теплогазстрой», екс-засновник ПП «Універсалгазбуд»
  • Кількість справ: 1
Чірков
Валентин Вікторович
  • керівник ТОВ "Теплогазстрой" з 25 березня 2011 р.
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 33416308

Джерела

ukr.aw/case/rodychky-rozihraly-4-miljony-na-sekretnyh-vodoprovodah-u-makortah-ta-myhajlivtsi/