Ремонт школи в селі Негровець на Закарпатті

29 серпня 2013 р. Управління капітального будівництва Закарпатської ОДА з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (начальника управління) Степана Бордаша уклало угоду на 18,63 млн грн з ТДВ "Закарпатсько-галицьке шляхово-будівельне управління" на другу чергу будівництва школи в селі Негровець Міжгірського району.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки власником 35% статутного фонду фірми-переможниці був голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида. Керівником "Закарпатсько-галицького шляхово-будівельного управління" на момент тендеру був Василь Коліда. За підрахунками журналістів, у 2009-2013 рр. "Закарпатсько-галицьке ШБУ" разом зі своєю Долинською філією виграла тендерів на 39,72 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа В.Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. ДФІУ в особі Голови інспекції П.Андрєєва, АМКУ в особі Голови Закарпатського облтервідділення АМКУ П.Калинича та голови АМКУ В.Цушка повідомили, що їхні відомства порушень не виявили.

Повʼязані особи

Бордаш
Степан Йосипович
  • голова комітету з конкурсних торгів, начальник Управління капітального будівництва Закарпатської облдержадміністрації
  • Кількість справ: 1
Коліда
Василь Васильович
  • співзасновник і керівник ТДВ «Закарпатсько-галицьке шляхово-будівельне управління» з 19 квітня 2011 р.
  • Кількість справ: 1
Ледида
Олександр Олександрович
  • голова Закарпатської ОДА, власник 35% ТДВ «Закарпатсько-галицьке шляхово-будівельне управління»
  • Кількість справ: 1

Джерела

ukr.aw/case/firma-zakarpatskoho-hubernatora-otrymala-vid-oblderzhadministratsiji-19-miljoniv-na-silsku-shkolu/