Директор Інституту судових експертиз спробував відкликати ключову експертизу у справі Насірова

За інформацією журналістів програми "Схеми", директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін намагався скасувати ключову експертизу у справі Романа Насірова.

Підозра у кримінальному правопорушенні, оголошена голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, базується на ключовому документі — судово-економічній експертизі. Її на запит Національного антикорупційного бюро України провели двоє експертів та склали свій висновок 30 листопада 2016 року, встановивши збитки у понад два мільярди гривень.

Але 15 грудня 2016 року директор КНДІСЕ Олександр Рувін повідомив НАБУ, що голова ДФС Роман Насіров нібито надав додаткові матеріали, які мають суттєве значення, та попросив вважати судово-економічну експертизу недійсною.

НАБУ звернулося до Міністерства юстиції з проханням провести службову перевірку дій директора КНДІСЕ Рувіна на предмет втручання у слідство.

У травні 2016 року журналісти "Схем" зафіксували Олександра Рувіна в київському ресторані бізнес-центру "Леонардо" у компанії народного депутата Олександра Грановського. Останнього в ЗМІ неодноразово називали куратором від влади у прокуратурі та судах.

Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, народний депутат Олександр Грановський, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін разом із сином в ресторані «Інк» в центрі Києва 16 травня 2016 року

Повʼязані особи

Грановський
Олександр Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, член партії "Блок Петра Порошенка"
  • Кількість справ: 11
Рувін
Олександр Григорович
  • директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з 2011 року
  • Кількість справ: 1