Кауфман і Грановський вивели активи з компанії, яка винна державі понад 70 мільйонів

"Наші гроші" з посиланням на "Ділову столицю" пишуть про те, що Кауфман і Грановський вивели активи з компанії, яка винна державі понад 70 мільйонів гривень.

Одеський апеляційний господарський суд 15 травня 2014 року зобов’язав ПАТ "Чорномортехфлот" повернути "Адміністрації морських портів" понад 70 млн грн. Ще у 2010 році порт "Южний" найняв "Чорномортехфлот" для будівництва перевантажувального комплексу на причалі № 10. Вартість договору склала 512,96 млн грн. Відповідно до угоди, порт перерахував "Чорномортехфлоту" 73,39 млн грн. авансу. З цієї суми лише 9,85 млн грн. пішло на виконання підряду. Решта грошей було перераховано створеному незадовго до цього "Аріда Інвесту" для закупівлі свай, які фірма в порт так і не поставила.

Проте, на початку травня 2014 року Господарський суд Одеської області порушив проти "Чорномортехфлоту" справу про банкрутство за позовом Пенсійного фонду за борг у 6 млн грн. Загальна сума заборгованості підприємства оцінювалася у понад 360 млн грн., погасити яку "Чорномортехфлот" не міг. За 2013 рік його активи зменшилися з 370 млн грн. до близько 20 млн грн.

У 2006 році контроль над "Чорномортехфлотом" оформили структури, близькі до Бориса Кауфмана і Олександра Грановського. Їхні представники увійшли до наглядової ради компанії.

Повʼязані особи

Грановський
Олександр Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, член партії "Блок Петра Порошенка"
  • Кількість справ: 11

Повʼязані юридичні особи

публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 01385479
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 36851358