Мисливські угіддя для Хитрого лиса

28 лютого 2013 р. Київська облрада рішенням № 559-30-V1 "Про закріплення мисливських угідь на території Київської області" надала у користування ТОВ "Хитрий лис" 12,8 тис га мисливських угідь для ведення мисливського господарства терміном на 49 років.

Як повідомляє сайт "Наші гроші", рішення є сумнівним, оскільки, за інформацією прокуратури, землю фірмі передали з порушенням законодавства, а саме без погодження з усіма власниками або користувачами земельних ділянок. Втім, у суді позовну заяву прокуратури завернули через відсутність одного з документів.

На право користування зазначеними мисливськими угіддями претендувало також Дочірнє підприємство "Бородянське районне мисливсько-рибальське господарство Київського власного мисливсько-рибальського виробничого об’єднання Київської обласної ради УТМР", за яким ця територія була закріплена з 1997 по 2012 рр., і якому Київоблрада подовжила право користування до 1 березня 2013 р. Не отримавши подальшого подовження, Бородянське районне мисливське господарство УТМР спробувало оскаржити передачу угідь в користування "Хитрому лису", але програло справу в першій інстанції і не спромоглося правильно оформити довіреність для розгляду апеляції.

Як зазначають "Наші гроші", засновником ТОВ "Хитрий лис" є депутат Вінницької облради Микола Харченко. Також журналісти звернули увагу на те, що фірму зареєстрували за службовою адресою депутата, і сталося це всього лише за місяць до рішення Київоблради від 28 лютого.

Повʼязані особи

Харченко
Микола Григорович
  • засновник ТОВ "Хитрий лис", позафракційний безпартійний депутат Вінницької облради
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ 38588866