Міщенко, ймовірно, підкуповував виборців у 2014 році

За інформацією громадянської мережі ОПОРА, на парламентських виборах 2014 року у спецвипуску газети "Трудова слава", що поширювався у 98 виборчому окрузі з центром у Яготині, була публікація про те, скільки й чого придбано та відправлено у зону АТО кандидатом в народні депутати Сергієм Міщенком. Приблизна витрачена сума на цю складову агітації склала 1 030 300 грн.

25 10 Kyiv obl

У смт Згурівка Київської області Міщенко подарував двом футбольним командам — "Згура" та "Кіс-Арго" по два шкіряні м’ячі.

mishchenko4

У Переяслав-Хмельницькому Міщенко організував легкоатлетичний пробіг. Він та міський голова Тарас Костін нагородили бігунів дипломами, кубками, медалями та грошовими винагородами переможців, інформувало видання "Вісник Переяславщини".

mishchenko 3

23 жовтня 2014 року на Дні міста у Яготині мер Яготина Наталія Дзюба публічно оголосила, що Сергій Міщенко до Дня міста збудував 4 дитячі майданчики. Далі слово взяв сам кандидат і додав, що півроку до того вмовив один благодійний фонд забезпечити дитячі майданчики і Яготинщині попалося найбільше — 8 у самому місті і 12 — у районі. Потім Міщенко зазначав, що дасть 1000 грн на аукціон дитячих малюнків для потреб військових.

https://youtu.be/a1MHuoNUeYk?list=UUBzY5I7C6lyilt2Vye3-K4g

Повʼязані особи

Міщенко
Сергій Григорович
  • кандидат в народні депутати на парламентських виборах 2014 року, народний депутат України 7-го скликання
  • Кількість справ: 3