Микитась брав участь у непрямому підкупі виборців з агітацією посадовцем у робочий час

За інформацією громадянської мережі ОПОРА, під час проміжних виборів до Верховної Ради у 2016 році кандидат в народні депутати Максим Микитась брав участь у непрямому підкупі виборців. 6 липня в селі Кархівка Чернігівського району відбулося свято Івана Купала за підтримки кандидата. За словами голови Кархівської сільської ради Алли Можар, Микитась "викопав ставок, організував невеличкий фуршет, для дітей привіз різні розваги".

https://youtu.be/Vyeu7IFURCU

Микитась власноруч запускав рибу у "ставок", який наповнювали водою спеціально для цього заходу. Крім того, під час свята селян пригощали кулішем, їжею та напоями, які стояли на столах. Окрім цього, на святі був організований виступ вокальних колективів. Одночасно з цим працювали агітаційні намети кандидата.

https://youtu.be/tkBOIXpya-A

Крім того, голова Кархівської селищної ради публічно агітувала за Микитася в робочий час. Адже свято проходило в будній день з 15.00. Виступаючи на офіційному відкритті свята, голова сказала: "Під час цього свята ми запросили гостя — Микитася Максима, якому ми завдячуємо. Він нам розчистив ставок, для дітей встановив батути, ігри". Свій виступ вона завершила побажанням перемоги у виборах. Одразу після того ведуча закликала громаду допомогти кандидатові в депутати здобути перемогу.

Максим Микитась також був присутній на офіційному відкритті та мав слово. Він закликав громаду прийти на вибори, "голосувати серцем" та не віддавати голос  за політичних шахраїв.

https://youtu.be/z3QAkWqz3xg