Нардеп Мартиняк має незадекларовану віллу в Іспанії

За інформацією програми "Народна прокуратура" каналу "112-Україна", народний депутат Сергій Мартиняк має незадекларовану власність в Іспанії.

В грудні 2014 року Сергій Мартиняк вніс у статутний капітал польської компанії IRC 8 млн 736 тис. злотих. По курсу на 19.12.2014 це приблизно 2 мільйони 730 тисяч доларів. Причому, в декларації депутата ця фірма відсутня. Внесок було зроблено не грошима, а нерухомістю — віллою у 500 кв.м. на середземноморському курорті Коста-Брава. Після цього Мартиняк вийшов з числа власників компанії.

Вже на наступний день 1 січня 2015 року народний депутат повертається і знову вносить в статутний капітал компанії майно в Іспанії. На цей раз — земельна ділянка в сусідньому місті Льорет-де-Мар. Її вартість 429 тисяч злотих. По курсу на 01.01.2015 це приблизно 134 тисячі доларів. Після чого депутат знову виходить зі складу акціонерів. Ця земельна ділянка у декларації теж відсутня.

Всі акції народного депутата, а значить і дві іноземні нерухомості перейшли до громадянки України Ольги Лихач з якою у Мартиняка, за словами журналістів, є спільна дитина.

Повʼязані особи

Мартиняк
Сергій Васильович
  • народний депутат України VIII скликання, член депутатської групи "Воля народу!", кінцевий бенефіціар ТЗОВ "Агротехніка"
  • Кількість справ: 5

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ None